Наразі місце подій оточила поліція й пожежна служба. За попередніми даними, особа, що взяла пацієнтів і працівників лікарні в заручники, може бути озброєна.

Цікаво За 150 кілометрів від Берліна: Росія погрожує зруйнувати чотири мости в Німеччині

В Аахені взяли людей у заручники в лікарні

Німецьке видання Bild зазначило, що район лікарні Luisenhospital оточений озброєною до зубів поліцією в шоломах, захисних жилетах і автоматах, а вулиці біля будівлі – перекриті. На місце прямують спецпідрозділи з Кельна.

В Аахені взяли в заручники людей в лікарні
В Аахені невідома особа взяла людей в заручники в лікарні / Фото dmp-press, Roeger Ralf

У поліції зазначили, що невідома жінка підпалила піротехніку, через що у будівлі лікарні утворилося сильне задимлення. На місці працюють кілька пожежних підрозділів.

Потім вона забарикадувалася в кімнаті для хворих – чи були в кімнаті інші люди, незрозуміло. Поліція поки не може сказати, хто саме був озброєною особою у лікарні та кому він погрожує. Також незрозуміло, чи були поранені і, чи висуває підозрювана людина вимоги.

Жінка в Німеччині взяла людей в заручники в лікарні: дивіться відео

Варто зазначити, що Luisenhospital є протестантською лікарнею з 378 ліжками та дванадцятьма спеціалізованими відділеннями. У лікарні працює близько 1 600 працівників.

За день до цього у Берліні лунали постріли

  • У Берліні 3 березня пролунали гучні постріли. Також було тимчасово зупинено рух міської електрички. Це була частина поліцейської операції щодо пошуку терористів "Фракції Червоної армії" у місті.
  • Під час операції поліція оточила стоянку трейлерів, а постріли були зроблені, щоб відчинити замкнені двері одного з транспортних засобів.
  • В результаті двох чоловіків було затримано, їхні особи зараз встановлюють. Ніхто не постраждав.
  • Варто зазначити, що "Фракція Червоної армії" – німецька ліворадикальна терористична організація міських партизанів, що діяла в ФРН та Західному Берліні. Терористична організація відповідальна за вбивства понад 30 осіб та поранення понад 200 осіб.