Про це повідомляє авторитетне видання з посиланням на власні джерела, зокрема, у Міноборони США. Зауважимо, що загалом Україна отримає 31 танк M1 Abrams.

Зверніть увагу США передають Україні танки Abrams: головні характеристики та особливості

Коли "Абрамс" буде в Україні

Полковник США Мартін О'Доннелл повідомив, що близько 200 українців пройшли практику на навчальних танках на полігонах армії США в Німеччині. Нещодавно солдати завершили один з останніх етапів програми – загальновійськові навчання батальйонів на полігоні Хоенфельс.

Україна має отримати перші 10 із 31 обіцяного танка Abrams у середині вересня, за словами офіційного представника Міністерства оборони та іншої особи, знайомої з дискусіями,
– пише видання.

Західні чиновники сподіваються, що прибуття танків дасть ЗСУ перевагу, необхідну для прориву запеклої оборони Росії у виснажливому контрнаступі.

За словами представника Міноборони США, десять 70-тонних танків наразі перебувають у Німеччині, де проходять фінальну реконструкцію. Після цього вони будуть відправлені в Україну.

США зобов'язуються прискорити поставку 31 танка в Україну до осені,
– сказав О'Доннелл.

Втім, він відмовився повідомити конкретні терміни. Також видання зазначило, американські офіційні особи сподіваються, що коли Abrams прибудуть, зможуть допомогти отримати перевагу в боротьбі для деокупації територій.

До речі, "Абрамс" є частиною приблизно 300 танків, які обіцяли західні союзники, включаючи Leopard 2 з Іспанії та Німеччини, Challenger з Великої Британії та легкі Leclerc з Франції.

Читайте також Росія вдвічі збільшила виробництво ракет: хто їй допомагає отримувати західні технології

характеристики АбрамсГоловні характеристики танку M1 Abrams / Інфографіка 24 Каналу