Немає сумнівів, що на відео людина схожа на Миколу Чауса, однак, його заяви не є добровільними. Таку думку висловив адвокат Олександр Вишневий.

До теми Чаус несподівано з'явився на відео і розповів про своє викрадення

Що розповів адвокат

За словами Вишневого, дружина Чауса вже підтверджувала інформацію щодо намірів екссудді повернутись в Україну. В адвоката є сумнів, що цей телеграм-канал створив Чаус.

Він не вміє створювати телеграм-канали. Він говорить не так, як завжди. Ми вважаємо, що його заяви недобровільні,
– заявив Вишневий.

Реакція сім'ї Чауса на відео

Сім'я Чауса повідомила, що чоловік на відео одягнений не в одяг екссудді, начебто спілкується незвично для себе, крім того, звертається до дружини не так, як завжди. Вони переконані, що суддю викрали.

Як розповів Вишневий, Чауса "тримають в ізоляції від адвокатів та сім'ї". Адвокат вважає, що в майбутньому суддя продовжить оприлюднювати інформацію не від себе, а надиктовану кимось.

Чаус опублікував відео: головне

Суддя опублікував відео на своєму телеграм-каналі 17 травня. У ньому він пообіцяв викрити своїх викрадачів. Чаус заявив, що "дехто намагається спекулювати на його викраденні".

Читайте також У Молдові затримали підозрюваного у викраденні екссудді Чауса

Також Чаус повідомив, начебто його справді викрадали, але це було в квітні 2021 року, а ще у 2016 році. Він пояснив, що після цього його постійно залякували, тому він переховувався в Молдові.