Військовий аеродром "Кущевська" розташований у Краснодарському краї. У ніч на 27 квітня він зазнав удару з боку безпілотників. За попередніми даними, знищено склад з УМПК, за допомогою яких ворог перетворює звичайні бомби на керовані.

Дивіться також Безпілотники вдарили по двох НПЗ та бітумному заводу у Краснодарському краї Росії

Атака на аеродром "Кущевська" та її наслідки

Відомо, з-поміж іншого, що на летовищі базувалися фронтові бомбардувальники Су-34 противника. Загалом авіабаза розташована за понад 250 кілометрів від російсько-української лінії фронту.

Опубліковані кадри засвідчують руйнування складу УМПК та пошкодження будівлі пункту управління польотами. На відео також видно літаки Су-34, що вказує про можливість їхнього ураження, однак достовірної інформації про це немає.

Чи уражені саме літаки – невідомо, але на відео чути, як працюють реактивні двигуни. Можливо, ворог ухвалив рішення перебазувати машини,
– наголошують аналітики.

Супутникові знімки ESA підтверджують присутність літаків Су-34 на аеродромі до моменту атаки. Попри хмарність, яка ускладнює отримання нових зображень, радіолокаційні дані вказують на наявність техніки на майданчику.

Експерти пишуть про успішне ураження російського складу / Зображення з матеріалу Defence express

Наслідки удару по базі "Кущевська" в Краснодарському краї: дивіться відео з телеграм-каналів

Дивіться також Де розташовані російські Ільський і Слов'янський НПЗ, які атакували дрони: показуємо на карті

Неспокійна ніч для російських окупантів

  • Паралельно з атакою на "Кущевську" дрони завдали удару по нафтопереробному заводі у Слов'янську-на-Кубані, що призвело до часткового припинення його роботи.
  • Джерела 24 Каналу наголошують, що саме Служба безпеки України стоїть за атакою на військовий аеродром та два НПЗ у Краснодарському краї Росії.
  • У Кремлі заявляють про "збиття 66 безпілотників"над Кубанню у ніч проти 27 квітня. Також у міноборони Росії стверджують, що ще "два безпілотники вони знищили" над Кримом.