Про це заявила у четвер, 11 жовтня, євродепутат від Німеччини Ребекка Гармс під час дискусії в рамках засідання Комітету Європарламенту з питань безпеки й оборони.

Читайте також: Україна звинуватила Росію у порушенні важливої конвенції ООН

Наразі реакція Європи на агресію Росії в Азовському морі не є достатньою. Я хочу знати, як саме у Службі зовнішніх дій та у НАТО проходить обговорення цього питання. Безумовно, вся ця ситуація є більш ніж достатнім приводом для впровадження нових санкцій. Якщо такі дії Росії не матимуть жодних наслідків, то як ми можемо надалі зупиняти її агресію та агресивну тактику,
– зазначила політик.

Ребекка Гармс виступила за однозначну та чітку позицію Заходу на рішення Верховної Ради України щодо внесення змін у Конституцію та відкриття перспективи членства України в НАТО.

"Ці питання є взаємопов’язаними і потребують відповіді як від НАТО, так і від ЄС", – зауважила Гармс.

Нагадаємо, за останні місяці Росія затримала понад 150 суден, які прямували до портів Бердянська та Маріуполя. Президент України Петро Порошенко заявив, що Кремль на окупованій ним території збільшує військову присутність, через що погіршилася ситуація в Чорноморському та Азовському регіонах.