63-річна кінозірка прокоментував моторошний інцидент у своєму твітері. Дописи про трагічний випадок він опублікував за кілька годин після трагедії.

Детальніше Алек Болдвін випадково застрелив українську операторку Галину Гатчінс: все, що відомо

Перший коментар Болдвіна після трагедії

Болдвін наголосив, що у нього немає слів, аби описати весь шок та смуток, що охоплюють його після смерті Галини Гатчінс. Він розповів, що повністю співпрацює з правоохоронцями, аби з'ясувати, як сталася ця трагедія. Водночас актор підтримує зв'язок з чоловіком загиблої. Він запропонував йому та усій родині українки свою підтримку. "Моє серце розбите за її чоловіка, їхнього сина та всіх, хто знав й любив Галину", – зазначив американець.

Як на дописи Болдвіна реагують у мережі

У коментарях до дописів актора люди масово висловлюють співчуття йому та рідним українки. Більшість з користувачів соцмережі пише, що їм важко уявити, що зараз відчуває кінозірка, та який біль його пронизує. Водночас вони закликають зробити усе можливе, аби не допустити, щоб таке могло повторитися.

  • "Важко уявити, що переживаєте ви та сім'я цієї бідної жінки. Бажаю вам та їм спокою";
  • "Це спустошливо – для усіх, хто з цим пов'язаний. Шлю співчуття";
  • "Сподіваюся, що з часом вам вдасться змиритися. Потрібно вирішити проблему зі зброєю на зйомках. Адже це не перший і не другий випадок. Мої думки з вами";
  • "Завершіть роботу над фільмом – для Галини. Я не знав її, але б'юсь об заклад, що їй подобалося те, що вона робила. Кожен зі знімальної команди у боргу перед нею".

Алек Болдвін випадково застрелив українку на зйомках: що відомо

  • Трагічний інцидент стався 22 жовтня на ранчо Бонанза-Крік під час зйомок вестерну "Іржа". Болдвін вистрелив із реквізитного пістолета, який мав бути заряджений холостими патронами.
  • Очевидець пояснив, що нещасний випадок стався через пропуски запалювання зброї з холостими патронами. Коли актор вистрелив, осколки кулі розлетілися і потрапили у 2 людей.
  • 42-річну операторку Галину Гатчінс, яке має українське громадянство, намагалися врятувати. Її на гелікоптері доставили до медичного закладу. На жаль, поранення виявилися смертельними.
  • Постраждав також режисер стрічки Джоел Соуз, у нього – пошкоджена ключиця. Спочатку повідомляли, що стан чоловіка критичний, але протягом дня його виписали з лікарні.
  • Низка відомих кінозірок відреагували на трагедію під час зйомок фільму "Іржа". Джеймс Ганн, зокрема, розповів, що смерть людини на майданчику – його найбільший страх як режисера.