Бюро вже відправило повістку про виклик на адресу реєстрації Богдана. Про це мовиться у повідомленні на сайті ДБР.

Радимо ознайомитись Богдан дав інтерв'ю Гордону: коротко про головне з розмови

Що відомо про виклик Богдана в ДБР

У пресслужбі Держбюро зазначили, що в інтерв'ю журналісту Гордону Богдан розповів про нібито наявність домовленостей з російськими посадовими особами питань щодо статусу Криму, авіасполучення з Росією, обміну полоненими та низці інших домовленостей, які непередбачені законами України.

З огляду на суспільну значущість порушених питань, слідчі запрошують Богдана для перевірки озвучених ним фактів,
– заявили в ДБР.

Сам Богдан згодом оприлюднив фото повістки з ДБР, яку підписав старший слідчий Держбюро Сергій Парьоха.

Що наговорив Андрій Богдан в інтерв'ю Гордону

  • Ексглава ОПУ заявив, що інформація, яку раніше поширював журналіст Юрій Бутусов про операцію українських спецслужб щодо вагнерівців, правдива. Крім того, існує думка, що з американського боку нею керував особисто держсекретар США Майк Помпео.
  • Богдан також підтвердив, що українські спецслужби планували цю операцію понад рік. І зруйнував її один телефонний дзвінок з "найближчого оточення Зеленського". Інших деталей він не розповів.
  • Також за його інформацією, іноземні спецслужби вірять в існування домовленості про спільні поступки між Україною і Росією. Дмитро Гордон запитав у Богдана про так звані 13 пунктів, які нібито пообіцяв виконати нинішній голова ОП Андрій Єрмак росіянам.

Андрій Богдан відповів, що сам не бачив цього документа, але серед дипломатів і співробітників спецслужб він начебто часто зустрічав згадку про нього.

"Це якийсь алгоритм дій: ми вам кораблі – ви нам воду в Крим, ми вам полонених – ви нам пряме авіасполучення, ми вам 3 мільярди доларів за рішенням суду – а ви нам... щось. Це утопія", – сказав Богдан.

Цікаво Ми його жорстко кинули: Богдан прокоментував відносини Зеленського й Путіна

Дивіться сюжет 24 каналу: відео