Є нагальні потреби в допомозі, – міністр

Очільник Міністерства оборони зустрівся із сенатором Джеймсом Інгофом. Це відбулося в межах робочої поїздки у Вашингтон.

Важливо Можемо покладатися лише на себе: в ЄС заявили, що не допоможуть військом у разі вторгнення Росії

Резніков розповів колегам про поточну безпекову ситуацію уздовж кордонів України. Він наголосив на нових загрозах, які виникли внаслідок фактичного "аншлюсу" Білорусі.

Політики обговорили можливості практичного застосування механізмів підтримки, які є у компетенції Конгресу, у короткостроковій та довгостроковій перспективі.

Україна зацікавлена мати сильнішу позицію США з широкого спектра безпекових питань. Ми говоримо і про допомогу, яку можна отримати у найкоротший термін, оскільки є нагальні потреби. І про військово-дипломатичну підтримку, і про розвиток спроможностей ЗСУ,
– сказав Резніков.

Він подякував послу України у США Оксані Маркаровій за підтримку високої динаміки контактів. "У нас є дуже конкретні завдання до кінця року, по яких ми розраховуємо на прогрес", – наголосив міністр.

До речі, у своєму твітері Резніков поділився фотографіями з поїздки у Вашингтон. Він подякував американському колезі Ллойду Остіну за запрошення та за допомогу.

Резніков зустрівся з Ллойдом
Резніков зустрівся з Ллойдом / Фото українського міністра

Очільник Міноборони України прибув у Вашингтон з робочим візитом
Очільник Міноборони України прибув у Вашингтон з робочим візитом / Фото Олексія Резнікова

Головне про війська Росії на кордоні України