Юрій Гримчак перебуватиме під арештом до 14 лютого 2020 року з можливістю внесення застави у майже 2 мільйони гривень, повідомляє ВАКС.

Важливо! Суд зменшив Гримчаку розмір застави в три рази

Крім того, суд наголосив, що особа залишається невинною у вчиненні злочину і не може бути піддана покаранню до відповідного рішення суду.

Що відомо про справу Гримчака

  • 14 серпня 2019 року детективи НАБУ разом з Генпрокуратурою та СБУ затримали Гримчака та його помічника за підозрою у вимаганні Гримчака та його “помічника” затримали на хабарі у 480 тисяч доларів: усе, що відомо хабаря. Їх затримали на "гарячому" – при отриманні частини суми в розмірі 480 тисяч доларів.
  • Юрій Гримчак запропонував свої послуги для забезпечення погодження проєктної документації представнику приватного підприємства. За ці "послуги" Юрій Гримчак попросив 1 мільйон доларів.
  • Він повинен був звернутися до заступника Генерального прокурора, щоб остання вплинула на голову Касаційного цивільного суду (у складі Верховного Суду), який, у свою чергу, може вплинути на суддів цього ж суду.
  • У НАБУ зазначили, що затримали Гримчака та його колегу за підозрою у шахрайстві в особливо великих розмірах. Санкція статті передбачає позбавлення волі на термін від 5 до 12 років з конфіскацією майна.