Саме після листа Денісової до спікера Разумкова та підтримки з боку опозиційних фракції зазначений законопроєкт скерували на перевірку до Венеційської комісії. Це "Слуга народу" сприйняла негативно.

Думка до теми Обнятись і заплакати, – Кравчук не розуміє, чому Денісова "піклується" про олігархів

"Уповноважена з прав олігархів"

У телеефірі 17 вересня Давид Арахамія, глава фракції "Слуги народу", розкритикував дії уповноваженої з прав людини Людмили Денісової щодо законопроєкту про олігархів.

Я просто пропоную перейменувати. Прийдемо в Раду, і я подам законопроєкт про перейменування уповноваженої з прав олігархів,
– заявив Арахамія.

І додав, що уповноважена з прав людини має захищати права людей. Олігархів же, мовляв, захищати не треба, бо "вони мільярдери”.

"Баба Валя з пошти"

Не сподобалося Давиду Арахамії й те, що він, за його ж словами, побачив в ефірі одного з українських телеканалів. Мовляв, там був титр "журналіст CNN проти законопроєкту про олігархів".

  • Глава фракції "Слуги народу" впевнений, що той журналіст навіть тексту закону не читав, а "вже проти".
  • І деякі телеканали цю позицію свідомо тиражують.

У такий спосіб Арахамія натякнув, що олігархи продовжують медіаборотьбу проти документа, який їм дуже не подобається.

Я перепрошую, але завтра (напишуть, що – 24 канал) баба Валя з пошти проти закону про олігархів. Давайте ми самі розберемося,
– сказав щодо цього Давид Арахамія.

Савік Шустер здивувався такому порівнянню: мовляв, журналіст CNN, про якого мовиться – це Фарід Рафік Закарія, відомий аналітик, міжнародний експерт і дуже впливова людина навіть у світі.

Коротко про резонанс навколо законопроєкту про олігархів

  • 1 липня Рада прийняла за основу законопроєкт президента Зеленського про олігархів. Наближається час розгляду документу в другому читанні, і тепер навколо нього знову резонує український політикум.
  • Людмила Денисова надіслала Дмитру Разумкова прохання направити законопроєкт про олігархів на перевірку до Венеційської комісії. 10 вересня спікер Ради так і зробив.
  • І навіть попри те, що висновки Венеційської комісії є рекомендаційними, "Слуга народу" емоційно та негативно зустріла такий крок голови Верховної Ради.