Про це заступниця голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук розповіла в ефірі авторської програми Артема Овдієнка та Катерини Соляр "69" на 24 каналі. Вона не згідна з тим, що щодо олігархів застосовуватиметься дискримінація за майновою ознакою.

До теми Є втручання в особисте життя, – Денісова розкритикувала законопроєкт про олігархів

"Знаєте, просто обнятись і заплакати. Як бідних олігархів дискримінують за майновою ознакою і за те, що в них там такі мільярдні статки", – сказала Кравчук.

За її словами, Денісова вперше написала такий лист до Верховної Ради з проханням звернутись до Венеційської комісії. Однак проблема у тім, що до законопроєкту вносять правки, а комісія оцінюватиме саме перший варіант документу.

Потім знову відправляти до Венеційської комісії?
– наголосила "слуга".

Кравчук: Хай Денісова піклується про кримських татар

Заступниця голови фракції зауважила, що Денісова з невідомих причин піклується про олігархів. Однак варто було б їй зайнятись важливішими справами.

"Мені отаке піклування про олігархів дуже дивне. Я б більше хотіла, щоб Денісова піклувалась про кримських татар, яким шиють справи щодо диверсії. Їх позакривали у СІЗО. Я чомусь у цьому напрямку менше бачила заяв і роботи, ніж у захисті олігархів", – висловилась Кравчук.

Вона також додала, що для експертів Венеційської комісії вже й не зовсім відомий термін "олігарх".

"Там його не знають. Вони перейшли в Європі це вже давно. Однак в нас ще з 1990-х тягнеться цей шлейф і сама ця система", – підсумувала нардепка.

Дивіться випуск програми "69" на 24 каналі: відео

Заяви Денісової: коротко

  • Уповноважена з прав людини запевняла, що законопроєкт про олігархів порушує низку законів Конституції.
  • Зокрема, вона не задоволена тим, що політики повинні звітувати про зустріч з олігархом.
  • Також не вважає, що причетність до ЗМІ є ознакою для статусу олігарха.
  • Політолог Володимир Фесенко заявляв, що з власних джерел знає про вплив найбагатшої людини України на Денісову.