Силовики забрали архієпископа, коли той вже сидів в автобусі. Причиною стала нібито крадіжка у церкві, де він проводить служби, повідомив Климент Центру журналістських розслідувань.

Читайте також: "Москва опрацьовує фактично кожного архієрея": чому ПЦУ не поспішають визнавати інші церкви

"Як мені сказали у черговій частині, був дзвінок з повідомленням, що в Сімферополі в церкві на вулиці Севастопольській щось вкрали. Тобто хтось нібито подзвонив, що в моїй церкві крадіжка. І тому вони мене затримали на автовокзалі, зняли вже з автобуса. Це все брехня. Так як про те, хто я, вони дізналися, тільки коли привезли в райвідділ. І через 30 хвилин вони придумали таку версію", – прокоментував архієпископ Климент.

За словами священослужителя, дозвіл на відвідування Павла Гриба він мав.

Українська уповноважена з прав людини Людмила Денісова намагається вийти на зв'язок з російською омбудсвумен Тетяною Москальковою.

"Зателефонувала Москальковій. Поки що вона не на зв’язку. Написала їй повідомлення! Буду намагатися з нею зв’язатися. Працюємо", – зазанчила Денісова.

Архієпископ Климент нині перебуває у відділенні поліції Сімферополя, до нього прибув адвокат Еміль Курбедінов.

Фото зі сторінки кримськотатарського захисника Еміля Курбедінова:

Архієпископ

Архієпископ крим херсон

24 канал писав, що в анексованому Криму можуть закрити головний храм Православної церкви України – Храм святих Володимира та Ольги у Сімферополі, де служить архієпископ Климент. За повідомленням архієпископа Чернігівського і Ніжинського ПЦУ Євстратія (Зоря), окупанти надіслали припис про "звільнення приміщень".

Більше інформації про Архієпископа Климента дивіться у відео: