Плани окупантів не вдалися, адже на їхній концерт майже ніхто не прийшов. Про це розповів голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко.

Читайте також Мер Енергодара попередив, що спецслужби Росії готують провокації на Запоріжжі на "день Росії"

Як окупанти осоромилися в Херсоні

З кількох сотень тисяч населення на окупаційний концерт прийшли 30 – 40 колаборантів.

Більш ганебного сорому Росія не могла собі уявити. Там херсонців є 30 чи 40 людей. Навіть якби врахувати тих, хто ходить на всі свята, незважаючи на їхнє політичне забарвлення, їх мало б бути більше. Просто неможливо прищепити мертве дерево до живого,
– зазначив Самойленко.

Дивіться відео з жалюгідного концерту до "дня Росії" в Херсоні:

За словами радника голови Херсонської військової адміністрації Сергія Хланя, так звані урочистості окупанти підготували не лише в обласному центрі, а й по інших населених пунктах Херсонщини.

"По всій області росіяни організували в традиційному своєму стилі концерти "пєсні і пляски" Южного військового округу. Анонсовані також виступи якихось співаків, а по області – творчих колективів", – розповів чиновник.

Рух опору тримає окупантів "в тонусі"

Замість святкувати "день Росії" херсонці розвісили по місту листівки з посланням для російських окупантів. На них видрукували QR-коди, які переводять на сайти, де загарбники можуть дізнатися про кількість загиблих товаришів. Крім того, вони закликали путінських солдатів здаватися у полон, якщо ті хочуть вижити. Адже невдовзі Збройні Сили України прийдуть по них.

Також рух опору поширив QR-код з картою, на якій загарбники можуть знайти встановлених ліквідованих військових.

До теми ЗСУ контрнаступають на Херсонщині, Таврійське під контролем України

Херсонці відмовилися від російських паспортів

Ворожі військові почали проводити в Херсонській області примусову паспортизацію. За словами першого заступника голови облради Юрія Соболевського, місцеві мешканці відмовилися брати російські документи. Він наголосив, що так херсонці показали, що історія ніколи не повториться – реінкарнація Російської імперії неможлива.

До теми дивіться відео про те, що окупаційна влада Херсону хоче провести референдум: відео