Таку думку 24 Каналу висловив ведучий каналу Ходорковський Live Сергій Асланян, вважаючи, що влада Путіна зараз дійсно слабка. Він дійсно перебуває буквально усюди, але багато чого боїться.

Дивіться також Чому Путін заговорив про зміну ядерної доктрини Росії та куди веде "спіраль ескалації"

Як впаде Путін

Як наголосив Асланян, про це, зокрема, свідчить ситуація з маршем, який затіяв покійний ватажок "Вагнера" Євгєній Пригожин. Тоді він оголосив про похід на Москву, але по дорозі зупинився. Однак ніхто йому так і не чинив спротиву.

У нього не було готової спецоперації. Не було стратегії. Була істерика, порив. Він дістав "шашку", почав махати, а через 2 дні здувся. Путін цього не пробачив. Він таки при владі. А його служба охорони готова віддати за нього життя. Усі його охоронці розуміють, що вони є майбутніми губернаторами,
– сказав Асланян.

Путін досить жорстко вибудував режим. Він стежить буквально за усім. Той гадає, що "революція" може прийти з-за кордону, тому оголошує всіх іноагентами. Він ретельно стежить за олігархами, щоб не створили власні армії. Тому при кожному олігарху є свій чекіст. Він поставив своїх людей в регіони, щоб там не було бунтів.

Влада Путіна слабшає. Він стоїть на "тяжких ніжках" і може підкоситися в будь-яку секунду. Це як нелогічно вибудувана структура. Кінець прийде несподівано. Він станеться від того, що Путін щось упустить,
– вважає Асланян.

Ситуація в Росії: коротко

  • Російський диктатор Путін періодично говорить про так звані "мирні ініціативи". Вони складають з ультиматумів Україні. Нещодавно диктатор почав розповідати, що Росія готова до обговорення таких ініціатив з НАТО.
  • У Євросоюзі вважають, що Росія не готова до реальних мирних ініціатив. Путін не показує готовності завершити війну.