Риторика російської злочинної влади змінилася. Від "взяти Київ за 3 дні" вже перейшли до "Україна атакує Москву". Меджик моментс "удару" по Кремлю потрапив на відео. Все, що відомо про інцидент, читайте у матеріалі 24 Каналу.

Зверніть увагу Момент так званої "атаки безпілотників" на Кремль потрапив на відео

Ніч була "тривожненькою"

У ніч на 3 травня поблизу Кремля пролунали вибухи. Очевидці фаєр-шоу заявили, що бачили у небі дивні іскри. Видовище мало б бути красивим, але росіяни чомусь не оцінили.

У Кремлі заволали про замах на Путіна

Традиційно Росія не змогла утриматися від фейків. Там зробили абсурдну заяву про те, що Москву "атакувала" Україна. Начебто над Кремлем збили два безпілотники. Там вже заверещали про спробу замаху на Путіна. На жаль, невдалу.

Згодом у Кремлі заявили, що Путіна у Кремлі не було. Хто б сумнівався, що бункерний дід виповзе зі свого бункера. Ручний речник Путіна Дмітрій Пєсков заявив, що Путін перебував у Ново-Огарьово.

Росіяни істерично верещать про "червоні лінії" й погрожують.

Атака на Кремль: дивіться відео

Реакція Зеленського

Володимир Зеленський заявив, що Україна захищає лише власні міста та села. Навіть на це не вистачає зброї. Ані Путіна, ані Москву Україна не атакувала.

Ми не атакували Путіна, ми це трибуналу залишимо,
– наголосив український лідер.

Зеленський зауважив, що у Росії немає перемог, якими могли б мотивувати росіян. "Друга армія світу" не змогла окупувати Україну. Росія програла як держава та історично.

Окрім того, Зеленський додав: не треба залякувати людей, треба вийти з території України.

Михайло Подоляк зауважив, що Росія, вочевидь, готує масштабний теракт. Саме тому країна-терористка й демонструє "дрони над Кремлем".

Подоляк також наголосив: Україна веде виключно оборонну війну та не атакує територій Росії. Це не допоможе розв'язати жодного воєнного завдання.

У росіян через так звану "атаку" почалася справжня істерика. Громадяни країни-терористки слідом за владою волають про "червоні лінії". Росіяни підтримують та заохочують геноцид українців. Водночас самі хочуть не відчувати жодних наслідків війни.

Що кажуть у США

Ентоні Блінкен – держсекретар США – наголосив, що бачив інформацію про так звану "атаку дронами". Водночас усе, що видає Кремль, варто сприймати з дуже великою часткою скепсису. Усі заяви Росії варто ділити на два.

Заява Повітряних сил ЗСУ

Юрій Ігнат – речник Повітряних сил ЗСУ – іронічно зауважив: "що це було? Мабуть, НЛО". Загалом усе виглядає дивно. Ігнат зауважив, що на відео "атаки", яке поширюють росЗМІ, видно прапор. Він навіть не похитнувся. Жодних наслідків "атаки" немає.