Попри те, що Україна наголосила на своїй непричетності до атаки, у Великій Британії підкреслили, що Україна має право захищати себе за межами своїх кордонів.

Дивіться також Це лише тестовий жах для росіян, – політтехнолог зауважив цікаві деталі в атаці дронів на Москву

Британія підтримала Україну

На цьому наголосив міністр закордонних справ Великої Британії Джеймс Клеверлі. Він заявив, що не буде спекулювати на тему характеру атаки, але, на його думку, Київ має "законне право захищати себе".

Він має законне право робити це в межах своїх кордонів, звичайно, але він також має право проектувати силу за межі своїх кордонів, щоб підірвати здатність Росії проектувати силу в самій Україні,
– додав він, виступаючи на прес-конференції в Естонії.

Пан Клеверлі сказав, що "легітимні військові цілі" за межами кордонів України є частиною її самооборони.

Що сказали США

У США зазначили, ще збирають інформацію про атаку безпілотників у Москві і "в цілому не підтримують напади всередині Росії". Таку позицію озвучив речник Ради національної безпеки у Вашингтоні.

Росія почала цю неспровоковану війну проти України. Росія може закінчити її в будь-який момент, вивівши свої сили з України, замість того, щоб щодня здійснювати жорстокі атаки на міста та людей України,
– сказав речник.

Атака дронів по Москві: головне

  • 30 травня в Росії була зафіксована невідома дрон-атака. Спочатку російські ЗМІ та кілька телеграм-каналів, посилаючись на власні джерела, повідомили, що до Москви внаслідок атаки потрапило 32 безпілотники: 19 з них були збиті поблизу Підмосков'я, близько 10 впали в межах міста, зіткнувшись з деревами.
  • Однак пізніше Міністерство оборони Росії заявило, що Москву атакувало лише 8 БпЛА і всі ці об'єкти були знищені. Традиційно у цій атаці звинуватили Україну.
  • Варто відзначити, що 3 дрони потрапили в житлові будинки на Ленінському проспекті, вулиці Профспілковій та вулиці Атласова в Новій Москві.