У ніч проти З0 серпня одразу кілька регіонів Росії зазнали атаки безпілотників. Серед "потерпілих" – аеродром "Крєсти" у Пскові.

Дивіться також Підрив "передвиборчого" штабу "Єдиної Росії" у Новій Каховці: що було знищено

Правди не приховати

Вдень 30 серпня у Головному управлінні розвідки підтвердили, що до аеродрому "Крєсти" залітали "непрохані гості", які знищили чотири російських Іл-76 та пошкодили декілька інших літаків. Точну кількість уражених літаків у ГУР ще встановлюють. Згодом у мережі на підтвердження успішної атаки дронів почали з'являтися супутникові знімки від Planet Labs, на яких чітко видно, принаймні, два суттєво пошкоджених Іл-76. За словами аероексперта Анатолія Храпчинського, ці літаки потребують капітального ремонту, який займе щонайменше 2 – 3 місяці.

Нові супутникові знімки вже підтверджують знищення двох російських Іл-76 та ймовірне знищення ще двох літаків.

За російським військовим кораблем полетіли як мінімум два Іл-76 / Фото Umbra Lab

Атака безпілотників на території Росії: останні новини

  • У ніч проти 30 серпня у Брянську теж було неспокійно. Там горів найбільший російський завод мікроелектроніки "Кремній ЕЛ". Горіло 40 "квадратів" у 16-му корпусі заводу.
  • У Москві тим часом через загрозу безпілотників на певний час закривали аеропорти "Внуково", "Домоєдово", "Шереметьєво" та "Жуковський".
  • Тієї ночі вибухи лунали також в Орловській, Тульській та Калузькій областях.
  • Раніше ЗМІ припустили, що українські спецслужби та Збройні Сили змогли здійснити щонайменше дев'ять атак на авіабази країни-агресорки. Загалом від початку війни Україна знищила в Росії, Білорусі та Криму щонайменше 24 ворожих літаків.