Про це 24 Каналу розповів російський опозиційний політик Дмитро Гудков. Москвичі лише постфактум почули чи побачили вибухи у місті.

Читайте також Шок у Кремлі та незграбність ППО: Подоляк вказав на 3 моменти щодо атаки дронами по Москві

На думку російського опозиційного політика, інформацію щодо атаки з повітря не мали навіть московські чиновники. Ймовірно, для них така атака теж була несподіванкою.

"У мережі поширили ролик з відеореєстратора автомобіля, на якому люди спокійно їдуть на роботу і раптом спрацьовує ППО, без попередження", – розповів Гудков.

Реакція мешканців Москви на атаку БпЛА

Більшість жителів Москви приголомшені подіями 30 травня, адже російська столиця завжди була найбільш "благополучною та більшість проблем її не стосувалися".

Москва – це як держава у державі, тому її зайвий раз не чіпають,
– зазначив російський опозиційний політик.

Росіяни шоковані атаками БпЛА на столицю. Завдяки таким інцидентам вони зрозуміли, що війна не в телевізорі, а може прийти у їхній дім у будь-який момент.

"Влада, звісно, буде замовчувати всю цю історію, федеральні ЗМІ про це не розповідатимуть й інформація дійде не до всіх", – наголосив Гудков.

Як мешканці Москви реагують на атаки безпілотників: дивіться відео

Що відомо про атаку БпЛА на Москву

  • Зранку 30 травня Москву масово почали атакувати невідомі безпілотники. Міський голова заявив, що "деякі будівлі" були уражені та начебто мають "незначні пошкодження".
  • Кремлівський диктатор Владімір Путін підтвердив, що 30 травня Москву атакували дронами. Традиційно бункерний дід звинуватив в усіх своїх бідах Україну.
  • Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат розповів, що атаки БпЛА на Москву тішать і радують українців та заявив, що росіяни самі себе довели до такого стану. Україна немає відношення до цих подій.
  • Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що Україна не причетна до атаки невідомих безпілотників на російську столиці. Водночас він обіцяв передати подяку від змучених нічними обстрілами українців "кому треба".