Про це в ефірі "Київ24" повідомив депутат Дніпропетровської міської ради. Детальніше про людей, яких ще шукають, розповів мер Борис Філатов, передає 24 Канал.

Важливо Прокинулась від того, що викинуло з ліжка, – жителька будинку у Дніпрі, в який влучив "Шахед"

Двоє людей ще шукають

Близько 10:48 Данило Міро зазначив, що зранку був на депутатському окрузі, де російський "Шахед" влучив у багатоповерхівку.

Пошукові роботи ще тривали. Двоє людей вважаються поки що безвісти зниклими. Дуже маємо велику надію, що знайдуть. Можливо, їх не було вдома. Тому зараз, поки ще тривають пошукові роботи, не можна стверджувати ані про загиблих, ані про те, що люди живі,
– сказав депутат.

Міський голова розповів детальніше, кого саме ще шукають. Зокрема, йдеться про чоловіка 96 років і жінку.

Сподіваємося, що всіх знайдемо живими. Але тільки що сказали, що не можуть знайти чоловіка 96 років. Спілкувалися з його родиною. Вони кажуть, що 100% був,
– підкреслив міський голова.

Також Борис Філатов зазначив, що поки ніхто не може підтвердити за одну жінку, чи була вона в будинку на момент атаки, чи ночувала, чи поїхала до родичів.

До теми Росія вдарила "Шахедами" по багатоповерхівці у Дніпрі: що відомо про постраждалих

Росія зруйнувала багатоповерхівку у Дніпрі: коротко про наслідки

  • Очільник ОВА повідомив, що цієї ночі на Дніпропетровщині захисники неба збили 5 російських дронів. Втім, на жаль, не минулося без влучань. Зокрема, в багатоповерхівку та підприємство.
  • Уже відомо, що вісім мешканців будинку зазнали поранень.
  • У дев'ятиповерхівці зруйновані три квартири, ще дві – пошкоджені. Окрім того, зачепило автомобілі, припарковані у дворі.
  • Станом на 7 ранку двоє постраждалих у стані середньої тяжкості перебувають у медзакладах. Інші – продовжать лікування амбулаторно. Всього до лікарень звернулося 7 з 8 постраждалих.
  • "У потрощеному будинку подовжують пошуки людей, які можуть бути під завалами", – вранці писав Сергій Лисак.
  • Філатов зазначив, що наразі вирішується проблема, яким чином і скільки людей треба відселити. Експерти проводять огляд. Опісля влада разом з ДСНС ухвалюватиме рішення. Мер наголосив, що два під'їзди треба відселити 100%.