Відповідне відео з перехопленою розмовою Головне управління розвідки опублікувало у мережі. До слова, нещодавно у мережі також опублікували перехоплені розмови росіян, у яких командири наказували розстрілювати підлеглих, які відмовляються йти в атаку.

Дивіться також У Росії скаржаться через атаку на буксир і баржу в Таганрозькій затоці

Росіянки бідкаються на атаку дронів на Бєлгородщині

В Новій перехопленій розмові росіянки обговорюють постійні вибухи на Бєлгородщині. Так, одна з жіночок бідкається, що в пивному магазині немає води, й тепер вона не може помити руки.

Згодом голос на записі стверджує, що води не стало через атаку дронів. Мовляв, дрон вдарив по пивному магазину в Головчино, що в Бєлгородській області.

Перехоплені розмови росіян про атаки дронів: дивіться відео

Проблеми росіян через війну

  • У травні росіяни почали наступ на Харківщині. Пере цим ворог накопичував резерви на півночі Харківської області, щоб провести активні атаки. Втім, ворог зазнає колосальних втрат, і тепер Росії доводиться перекидати військових з тимчасово окупованої Херсонщини на Харківщину, щоб утримувати позиції.
  • У Бєлгородській області 9 червня неочікувано замайорів український прапор. Він з'явився на вежі стільникового зв'язку. Як розповідали свідки, прапор встановили буцімто за допомогою дрона.
  • На Луганщині бабуся "пригостила" окупантів пиріжками з канцелярськими кнопками. Інцидент стався у Старобільську Луганської області. Так, окупанти накрили на стіл, почали розламувати пиріжки, але, на жаль, помітили кнопки й не стали їсти.