Під час атаки на порти Подунав'я вночі 30 вересня у кількох містах Румунії теж оголошували повітряну тривогу.

До теми Румунія переміщує ППО ближче до кордону з Україною через падіння російських дронів, – Reuters

У Румунії зафіксували вхід у повітряний простір країни: інформація перевіряється

У Міністерстві оборони Румунії розповіли, що під час чергової російської атаки на українські порти на Дунаї пізно увечері 29 вересня у країні оголошували повітряну тривогу для мешканців Тульча і Галац, які розташовані поруч з українськими містами Ізмаїл та Рені.

Радіолокаційні системи спостереження румунської армії зафіксували ймовірний несанкціонований вхід у повітряний простір країни, сигнал зафіксували на шляху до міста Галац,
– мовиться в повідомлені.

Жителі районів розповіли, що бачили, ніби щось падало з неба, а потім чули винищувачі на низькій висоті. Наразі правоохоронці шукають уламки, район пошуків ізолювали.

Що відомо про атаку України вночі 30 вересня

  • Ввечері 29 вересня Росія випустила з окупованого Криму по Україні близько 40 "Шахедів". Основною ціллю росіян була портова інфраструктура Подунав'я.
  • Також дрони маневрували та зайшли в центральні регіони. Росіяни влучили в об'єкт інфраструктури Калинівської громади у Вінницькій області, на місці влучання спалахнула пожежа.
  • Наші сили та засоби ППО збили 30 "Шахедів". Найбільше повітряних цілей збили саме над Вінницькою областю – аж 20 повітряних цілей. Також 6 дронів було збито на Одещині та ще 4 – на Миколаївщині.