Таким чином росіяни вишукують нову тактику, щоб обійти наші системи ППО. Про це 24 Каналу розповіла речниця ОК "Південь" Наталія Гуменюк.

Дивіться також Уночі дрони летіли не зовсім звичним маршрутом: де їх збили і які наслідки

"Водночас ми, вдосконалюючи свою систему захисту, шукаємо нові альтернативні способи (боротьби – 24 Канал), а також вдосконалюємо уже існуючі. Це робиться в режимі бойового чергування", – сказала Наталія Гуменюк.

Тактика росіян

Окупанти починають застосовувати масовані хвилі та удари концентрованого типу. Тобто раніше вони могли використовувати більшу кількість "Шахедів", їхні удари були розосереджені і відповідно українські сили ППО працювали концентровано на менші групи.

"Останній час ми спостерігаємо велику концентрацію фактично в одну точку або в одному напрямку, де в більшості випадків мають спрацювати мобільні вогневі групи. Тому що ми розуміємо, що по "Шахедах" працюють відповідною зброєю, економлячи засоби, щоб протидіяти і ракетам, і літакам. Бо авіація у ворога ще є, і тактичною вони "бавляться" досить небезпечно", – пояснила речниця ОК "Південь".

Атака росіян на територію України 2 жовтня: дивитись відео

Також окупанти вишукують маршрути та ускладнюють траєкторію своїх дронів. Це для того, щоб заплутати і виснажити системи ППО. Б'ють росіяни по сільськогосподарських та промислових об'єктах.

"Вочевидь вони намагаються нищити економіку України. Те, що дає можливість країні постачати робочі місця і підтримувати власне населення, виживати. Вони нищать як виробничі потужності, так і місця збереження всього того, що вироблено і зібрано. Це і зерносховища, і склади з гуманітарною допомогою, і склади з промисловим виробництвом", – підкреслила Гуменюк.

Що нищать російські окупанти: останні новини

  • У ніч на 1 жовтня росіяни вкотре атакували територію України. Під ударами, зокрема, опинилися Одеська та Миколаївська області. В останній окупанти влучили у складські приміщення сільськогосподарського підприємства.
  • 25 вересня ворог атакував портову інфраструктуру Одеси, де суттєвих руйнувань зазнав морвокзал та готель. Також пошкоджено зерносховища, складські приміщення одного з приватних підприємств та кілька приватних домоволодінь у передмісті.
  • Внаслідок атаки на Львів, яка сталася 19 вересня, росіяни влучили у склад і знищили 300 тонн гуманітарної допомоги. Є загиблий працівник та двоє поранених.