Військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко розповів 24 Каналу, що у районі аеродрому "Морозовськ" могли бути розташовані літаки Су-34. Він пояснив це тим, що там фронтова бомбардувальна зона.

Дивіться також Це призведе до остаточної ізоляції Росії: у Зеленського назвали головну умову

Що могло бути на аеродромі

Літаки Су-34, які, ймовірно, були на аеродромі "Морозовськ" частково виконували ще функції винищувачів.

Російські окупанти використовували їх як головну фронтову авіацію, щоб завдавати удару по території України з використанням коригованих авіаційних бомб,
– наголосив військово-політичний оглядач.

У Росії невелика кількість таких літаків. За його словами, загалом їх близько 80 одиниць.

"Морозовськ" є основним із майданчиків вильоту для використання цих літаків. У середньому на цьому аеродромі одночасно може бути розміщено до двадцяти Су-34,
– сказав Олександр Коваленко.

Атаки безпілотниками по території Росії

  • У Росії та тимчасово окупованому Криму 14 червня було неспокійно. Росіяни знову заявили про масовану атаку безпілотників, нібито близько 90 БпЛА на регіони країни та Крим. Водночас, як завжди, розповідали про успішну роботу ППО.
  • Росіяни 13 червня знову повідомили про атаку дронів. Невідомі безпілотники начебто збивали в Ярославській та Владімірській областях. Про це інформують пропагандистські ЗМІ з посиланням на міноборони.
  • Ймовірно, на Бєлгородщині загинуло кілька кремлівських військових. Російські телеграм-канали 13 червня повідомили деталі вибухів у Бєлгородській області, що сталися 11 червня. За інформацією джерел, унаслідок удару HIMARS того дня загинуло 7 бійців.