Щоб знати ресурси України

Аби здійснювати перетворення, у команді Зеленського повинні усвідомлювати, який матимуть "людський ресурс, фінансовий ресурс і часовий ресурс".

Читайте також: Ймовірність розпуску парламенту становить 99%, – Сотник про план Зеленського

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" 17 травня розповів ідеолог команди Володимира Зеленського – Руслан Стефанчук.

У нашій програмі це записано, і ми візьмемося за це протягом перших 100 днів: мова про оголошення аудиту держави. Ми маємо зрозуміти, в якому стані сьогодні переходить (Зеленському – 24 канал) держава,
– заявив Стефанчук.

При цьому до аудиту планують залучити і українські інституції з відповідними обов'язками, і міжнародні. Але міжнародні – не у всіх сферах, адже "це пов'язано з державною таємницею і з іншими речами".

Що прагнуть зрозуміти в команді Зеленського шляхом аудиту? • У якому стані перебувають фінансові зобов'язання України.
• У якому стані інфраструктура.
• У якому стані міжнародні зобов'язання країни.

Депутатів у Раді – забагато?

Стефанчук наголосив, що команда Зеленського повинна дізнатися, "скільки людей реально сьогодні в Україні".

Від цього залежить і кількість депутатів у Верховній Раді (тому що є європейські норми представництва, і вони сьогодні далеко не відповідають),
– заявив він.

Хто такий Руслан Стефанчук?43 роки, доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України, заслужений діяч науки і техніки України, адвокат.


Руслан Стефанчук

18 квітня 2019 Володимир Зеленський в ток-шоу "Право на владу" назвав Стефанчука однією з ключових фігур своєї команди, експертом з реформування державних правових інститутів та законопроектної роботи.