Депутат Європейського парламенту Пятрас Ауштрявічюс думає, що "Шольц ще просто не прокинувся". Про це він сказав 24 каналу.

Увага Путін ухвалив рішення про вторгнення в Україну щонайменше за рік до цього, – Шольц

"Йому, мабуть, дуже сподобалось, коли у 1989 році політично зруйнували Берлінську стіну. Однак чомусь він не розуміє, що ситуація в принципі змінилась", – сказав європарламентар.

Він вважає, що концепція "путін-фернштейн" й спотворила усі обставини. Й додав, що іноді важко пояснити мислення деяких німецьких політиків, особливо у час війни, коли гинуть люди.

Можливо, йому потрібно надіслати фотографії оцих 344 дітей, які загинули в Україні? Якщо вони цього не розуміють, то про що тут говорити? Про які акти 1997 року можна говорити, коли агресор Путін напряму погрожує і продовжує криваву війну проти європейської країни України?,
– обурився Ауштрявічюс.

І наголосив, що Німеччині потрібно "гаубиці надсилати, а не малювати голуба миру".

Попередні заяви Шольца

  • Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що президент Росії Володимир Путін готувався до війни з Україною близько року. Через тривале планування російський диктатор зможе вести затяжний наступ.
  • Шольц також підкреслив, що хоча Путін не визнає цього факту, Росія відчуває на собі вплив західних санкцій.
  • Наразі, за словами німецького канцлера, Німеччина докладає усіх зусиль, щоб зменшити суму, яку сплачує Росії за енергоресурси.

Зверніть увагу – Давидюк сказав, що Макрон і Шольц вже змінюються: дивіться відео