Нейтан Сейлз найперше висловив свої співчуття через загибель українського військового та загострення на лінії фронту, повідомляє МВС.

Важливо: Це не провокація, окупанти хотіли захопити спостережні пости, – Хомчак

Уряд США висловлює щире співчуття українському народові у зв'язку із атакою проросійських сил та загостренням ситуації на ділянці фронту, що на Луганщині. Для США залишається пріоритеним питання територіальної цілісності України,
– заявив заступник держсекретаря США.

Крім того, вони обговорили співробітництво між Сполученими Штатами і Україною у питанні протистояння тероризму. Зокрема, було визначено практичні кроки щодо співробітництва у сфері протидії тероризму, екстремізму та радикалізації суспільства.

"Я вдячним нашим американським партнерам за рішучу підтримку в боротьбі з агресією проти України та плідне партнерство в продовженні реформи МВС України", – підкреслив зі свого боку Арсен Аваков.

Кривавий бій під Золотим: коротко

У ніч проти 18 лютого проросійські бойовики розпочали масштабний наступ на позиції українських захисників під Золотим. Для цього використовували міномети, гранатомети і танк.

Втім захисники України дали гідну відповідь окупантам, і ті попросили про "тишу". На жаль, внаслідок атаки загинув український військовий Максим Хитайлов, ще троє бійців отримали поранення, а двоє – контузії.