У понеділок, 28 листопада, повідомили, що на Львівщині запроваджують аварійні відключення, які охоплюють більшість споживачів. Наразі графіки не діють.

Варте уваги Відключення світла в Україні сьогодні: графіки та перелік міст

Графіки відключень не діють

У "Львівобленерго" зазначають, що Україні не вдалося стабілізувати ситуацію з дефіцитом потужності, тому на Львівщині продовжуються аварійні відключення відповідно до обсягів, які визначені розпорядженнями "Укренерго".

Графіки відключень, які були оприлюднені раніше – нині не діють. Натомість під аварійні відключення потрапляють більшість споживачів Львівщини, окрім об'єктів критичної інфраструктури.

У зв’язку із важкою ситуацією в енергосистемі з переліку критичної інфраструктури вже вилучені низка об'єктів — такі як поліклініки, котельні, станції зв'язку, установи юстиції та правоохоронні органи тощо,
– йдеться у повідомленні.

Що відомо про аварійні відключення на Львівщині

Орієнтовно разова відсутність електроенергії складатиме 8 годин, далі протягом 4 годин світло буде. Після цього знову очікується відключення на 8 годин.

Українців закликають використовувати електроенергію лише для найнеобхідніших потреб. Також просять не вмикайте потужні прилади, без яких можна обійтись – духовки, порохотяги, бойлери, посудомийні машини та інші.

Голова Львівської військової адміністрації розповів Максим Козицький також наголосив на тому, що жителям області необхідно максимально економно використовувати електроенергію.

Такі труднощі не лише у Львівській області, а по всій Україні. Прохання не забувати, що наші енергетики цілодобово працюють над усуненням проблем,
– заявив він.

Головне про останню масовану атаку 23 листопада

  • Російські окупанти 23 листопада завдали масованого ракетного удару по критичній інфраструктурі України. Наслідком ворожих обстрілів став блекаут.
  • Загарбники випустили близько 70 ракет. Зокрема, "прильоти" зафіксували у Києві, Харкові, а також на Львівщині та Вінниччині.
  • Через російські ракетні удари від української електромережі відключилися Рівненська, Південноукраїнська та Хмельницька АЕС.

Цікаво – Корольчук пояснив, чи може блекаут тривати понад тиждень: дивіться відео