Військові на позиціях вже отримали бус. Тепер автівка допомагатиме виконувати завдання бійцям вже легендарної 24 бригади.

Читайте також Потреба в РЕБ вийшла на новий рівень: Притула закликав не зупинятись донатити

Автівкі потрібні нашим захисникам

На жаль, потреба в авто на фронті є постійно, а в умовах бойових дій вони часто виходять з ладу. Саме тому звичайні буси допомагають рятувати життя наших захисників.

Фонд 24 (волонтерська ініціатива працівників сайту і 24 Каналу) зібрав 270 000 гривень – це дозволило максимально швидко закрити запит наших воїнів.

Вже традиційно до допомоги бійцям долучилась мережа АЗК WOG – завдяки їм автівка з повним баком вирушила на фронт.

Інші важливі збори та допомога для бійців

  • "Українська команда" негайно збирає кошти на безпілотники, щоб підсилити захисників на фронті. Волонтери закликають українців не зволікати та долучитися до збору.
  • Благодійний фонд Сергія Притули оголосив про збір на Харківський напрямок. Найважливіші запити з фронту – це засоби РЕБ, тобто дрони і захист від них.
  • Компанія "Нова пошта" вирішила допомагати українським військовим та доставляти використані шини для ЗСУ безплатно. Свою соціальну ініціативу компанія назвала "Шини рвуться в бій". Вони зазначили, що військовим щодня необхідні тисячі шин для поточних потреб: бойові виїзди, евакуація, пошкодження транспорту обстрілами.