Про це ексречниця президента розповіла в ефірі програми Сергія Лещенка "Що це було?" на 24 каналі. Мендель зауважила, що не перевіряла жодної новини ні у соцмережах, ні на сайті ОП.

До теми Хто вбив Еріку, Луцька область та гугл-переклад від МОЗ: курйози та скандали 2020 року

"Ой, прапори. Нашого СММника за це, до речі, оштрафували. Проте, я чесно скажу, що у Канаду я не їздила. Я не перевіряла жодну новину ні у соцмережах, ні на сайті президента", – сказала вона.


Допис з переплутаним прапором / Скриншот з твітеру Зеленського

Мендель: Я б не переплутала

Мендель запевнила, що здивувалась, коли дізналась про переплутану столицю Канади.

"Я б не переплутала, але звинуватили мене. Багато помилок, у яких звинуватили мене. Ми говорили з СММниками та налагоджували систему. Десь вони щось не перевіряли і публікували у фейсбуці Офісу Президента. Це все треба було системно робити. Текст по-різному доходить до читача", – пояснила ексречниця.

Вона зауважила, що часто такі курйози трапляються, коли намагаються подати інформацію швидко.

"Якщо це швидка реакція, то її треба швидко дати, адже розповзеться, все буде в чутках і конспірології, як це у нас зазвичай. Іноді це буває навіть 5 – 15 хвилин", – наголосила Мендель.

Дивіться випуск програми "Що це було?" на 24 каналі: відео

Курйози в ОП: що відомо

  • В Офісі Зеленського переплутали Латвію з Литвою. Також був курйоз з Луцькою областю замість Волинської.
  • У багато курйозних ситуація потрапляла і сама Юлія Мендель. Зокрема, вона опублікувала допис з ведмедиками брауні, які підписала "шостий – не зовсім ідеальний". У мережі почали реготати, адже пов'язали це з шостим президентом Зеленським.
  • Неабияк обговорювали і те, як Мендель повідомляла про COVID-19 у Володимира Зеленського. Вона написала: "На жаль… Президент почувається добре".