Офіс Зеленського назвав Волинську область Луцькою: деталі

Напередодні Офіс українського президента в соцмережах опублікував ролик про робочі поїздки Зеленського, які він здійснював упродовж минулого тижня (6 – 11 липня). Український лідер відвідав Луганщину, Буковину та Волинь. Про це повідомляє 24 канал.

Радимо ознайомитися Вагітна Мендель і Сімпсони-провидці: топ найгучніших фейків року

Саме Волинську область представники канцелярії Зеленського у відео назвали Луцькою. Зокрема, так вони підписали титри, де мовилося про візит очільника держави на підприємство "Модерн Експо" у Луцьку.

Луцька область. Зустріч із представниками бізнесу,
– таким був підпис до цього фрагменту ролика.

Щоправда, через деякий час ОПУ видалив старий варіант відео з усіх соцмереж і перезалив новий, в якому вже правильно написали "Волинська область".

Волинська область, Волинь, Луцьк, ОПУ, Офіс Президента, Зеленський, курйоз, робочі поїздки, президент України Волинська область, Волинь, Луцьк, ОПУ, Офіс Президента, Зеленський, курйоз, робочі поїздки, президент України Волинська область, Волинь, Луцьк, ОПУ, Офіс Президента, Зеленський, курйоз, робочі поїздки, президент України

ОПУ спершу назвав Волинську область Луцькою, але потім усе виправив / Cкриншоти відео

Про що мовиться у вищезазанченому відео від ОПУ

У ролику розповідають, як президент літав перевіряти боротьбу із пожежами на Луганщині і коронавірусом у Чернівецькій області.

Крім того, Зеленський відкрив об'єкти будівництва на Волині і фотографувався із 200-гривневою купюрою на тлі Луцького замку.

Як на сході борються з вогнем та яку допомогу отримають потерпілі? Наскільки швидко Буковина відновлюється після паводка? Скільки дитячих садків і шкіл та який кілометраж доріг спорудять у Чернівецькій і Волинській областях до кінця року завдяки "Великому будівництву"?
– так описують відео в Офісі Президента.

Цікаво Зеленський подарував вишиванку "президенту Канади": такої посади у країні немаєа

Дивіться відредагований варіант відео про поїздки Зеленського на Луганщину, Буковину та Волинь

Попередні географічні конфузи Зеленського та його команди

  • Вперше гучно пресслужба Зеленського осоромилася в липні 2019 року. Тоді, розповідаючи про прийдешню поїздку президента України до Канади", вони повідомили, що "глава держави візьме участь у Міжнародній конференції з підтримки реформ в Україні, яка пройде в столиці Канади – Торонто". Зауважимо, що канадською столицею є Оттава. Тому пізніше прес-служба виправила помилку і вказала, що "Торонто є найбільшим містом Канади та столицею провінції Онтаріо".

прес-служба президент канада оттава торонто
Прес-служба Зеленського помилилася зі столицею Канади / Скриншот "Громадського"

Цікаво, що це одразу вирішила використати Ірина Геращенко, представниця опозиційної до Зеленського "Європейської солідарності". Але також сконфузилася – політикиня назвала столицею Нідерландів Гаагу. Хоча насправді головним містом країни є Амстердам, а в Гаазі розміщуються важливі адміністративні установи.

геращенко нідерланди гаага амстердам зеленський
Геращенко не знає столиці Нідерландів / Скришот "Громадського"

  • Ще один курйозний випадок трапився в жовтні 2019 року. Тоді у пресслужбі Зеленського написали, що президент поїхав до Латвії. І все б нічого, але насправді він здійснював візит до Литви.

Згодом помилку виправили та заступник голови ОПУ Кирило Тимошенко попросив вибачення. Також він написав, що написав, що спеціаліст з роботи у соцмережах отримав стягнення та географічний атлас у подарунок.

зеленський литва латвія помилка курйоз
Латвій чи Литва: помилка ОПУ щодо візиту Зеленського / Скриншот Юрія Гудименка

  • Крім того, у січні 2020 року вже сам Зеленський звернувся до жителів "Канадії", замість Канади. Писав він свій допис англійською мовою, тому користувачі у мережі почали жартувати, що це такий собі "криворізький акцент".

Невдовзі пресслужба президента видалила це допис і опублікувала новий – без помилки.

Дякую Джастіну Трюдо за пропозицію підтримати Україну в розслідуванні катастрофи літака в Ірані. Для обох наших країн – це спільний біль. Наші думки – з сім'ями громадян Канади, які загинули в цій катастрофі,
– написав президент у відредагованому пості.

Зеленський, Канада, Канадія, конфуз, курйоз, географія, ОПУ
Зеленський назвав Канаду "Канадією" / Cкриншот 5 каналу