Оборонне відомство Азербайджану стверджує, що збройні сили Вірменії обстріляли їхні позиції у Кельбаджарському районі. Мовляв, сталося це кілька разів.

Зверніть увагу Готовий обміняти сина на полонених: Пашинян передав пропозицію Алієву

Що кажуть у Баку

У Міністерстві оборони уточнили, що обстріли зі стрілецької зброї були періодичними й тривали з 14:50 26 червня до 03:00 27 червня. Там зазначили, що вірменські військові відкрили вогонь з позицій, розташованих поблизу села Йухари у бік сіл Зейлик та Імамбінасі.

Що відповіли в Єревані

У вірменському оборонному відомстві відповіли, що Баку поширив чергову дезінформацію. Там запевнили, що їхні збройніс сили не відкривали вогонь. Натомість заявили, що у зазначений час "Азербайджан вів безладний вогонь, а вірменська сторона не відповіла".

Конфлікт Вірменії та Азербайджану: останні новини

  • На початку червня поряд з Нагірним Карабахом підірвалися 3 журналіста з Азербайджану – із AzTV та АЗЕРТАДЖ. Ще 4 людини отримали поранення.
  • У травні виконувач обов'язків прем'єра Вірменії Нікол Пашинян, заявив, що його країна готова відвести свої війська від кордону з Азербайджаном, якщо на такий самий крок погодиться і Баку.
  • Перед цим Пашинян на засіданні Радбезу представив план врегулювання ситуації у Нагірному Карабаху. Він пропонував розвести військові підрозділи Вірменії та Азербайджану.