Тоді у 2018 році його нібито вбили, щоб викрити російську агентуру.

До теми Втік від Лукашенка й помер у Києві: біографія білоруського активіста Віталія Шишова

Кремль зрадів, коли Бабченко опублікував свій маршрут

Бабченко розповів, що під час підготовки спецоперації СБУ, яку провели 29 травня 2018 року, відомство попросило його написати в мережі, що він займається бігом і описати приблизний маршрут.

За словами журналіста, у Москві сильно зраділи цьому рішенню і в Кремлі натякнули на те, що вони почнуть діяти.

Коли я, на прохання СБУ, написав, що бігав зранку і приблизний маршрут, в Москві заплескали в долоні й почали писати Цимбалюку – "ой, дивись, він бігає, ну ви зрозуміли". І ще купа смайликів,
– написав Бабченко.

Саме під час пробіжки і зник білоруський активіст. Також за Бабченком, як і за головою "Білоруського будинку" довгий час стежили.

У коментарях до свого допису журналіст написав, що розкриття вбивства Віталія Шишова допоможе розкрити вбивство Павла Шеремета.

Смерть Віталія Шишова: головні новини

  • 2 серпня 2021 року в Києві голова "Білоруського будинку в Україні" вийшов на ранкову пробіжку і зник. Колеги та друзі забили на сполох.
  • Наступного дня Віталія Шишова знайшли повішеним у парку. Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею про умисне вбивство.
  • Парламентське міжфракційне об'єднання "За демократичну Білорусь" вимагає від голови МВС Дениса Монастирського особистого контролю в розслідуванні цієї справи. В об'єднанні переконані, що до смерті Шишова причетні білоруські спецслужби.
  • Колеги білоруса повідомили, що за ним постійно стежили.
  • Декілька депутатів Європарламенту вже відреагували на смерть Шишова. Вони переконані, що активіста вбили за наказом Лукашенка.