Про це 24 Каналу заявив заступник командира тактичної групи "Азов" Родіон Кудряшов. Він зазначив, що ворог активно застосовує тактичну та армійську авіацію.

До теми Ворог продовжує зазнавати втрат, – Сирський побував під Бахмутом та розповів про ситуацію

"Що свідчить про те, що, на превеликий жаль, у ворога достатньо сил, щоби він продовжував певні дії", – сказав Кудряшов.

Чи мають окупанти достатньо сил: дивіться відео

На думку заступника командира тактичної групи "Азов", ворог не має потенціалу рухатися вперед.

"Хоча все це залежить від часу й від певних задач, які ставляться безпосередньо саме на цьому напрямку. Ворог є сильним і робить все для того, щоби проломити нашу лінію оборони", – розповів Родіон Кудряшов.

Однак потенціал росіян обмежений завдяки вдалим діям Збройних Сил України. Українська армія нині нарощує свою техніку та підготовку військовослужбовців.

Ми маємо певні переваги зараз на "передньому краї". Ворог намагається нівелювати ці переваги своєю кількістю озброєння і своєю великою кількістю особового складу. Ми вже можемо переходити до штурмових дій, контратак,
– зауважив він.

Нині ЗСУ працюють над розвитком війська, збереженням особового складу і над максимальним ураженням ворога.

Що відбувається на Бахмутському напрямку

  • Окупанти не наступали на Бахмутському напрямку протягом доби. Водночас росіяни намагалися повернути втрачені позиції. Однак, це їм не вдалося зробити.
  • За словами заступниці міністра оборони України Ганни Маляр, ситуація в самому Бахмуті умовно стабільна. ЗСУ контролюють його південно-західні околиці. Водночас бійці ПВК "Вагнера" остаточно ще не залишили місто. Нині вони інструктують регулярну армію країни-агресорки, яка прибула в Бахмут.
  • Британська розвідка повідомила, що Росія продовжує передислокацію своїх військ у місті. Замість найманців під місто перекидають десантників, але деградовану версію ВДВ.