Баканов полетів у США на запрошення американської сторони, зауважує прес-служба СБУ. Там він обговорив зі спеціальним помічником президента США з питань Європи Фіоною Гіл практичні кроки стратегічного партнерства між двома країнами.

Читайте також: Зеленський у Брюсселі: заяви, домовленості та зустрічі президента – фото, відео

За його словами, Україна розраховує на безперервний та інтенсивний діалог з представниками Білого Дому та Держдепу США.

Особливу увагу приділено підготовці візиту до Вашингтону Президента України Володимира Зеленського, який незабаром має відбутися на запрошення президента США Дональда Трампа,
– додали в СБУ.

Баканов на зустрічі з заступником помічника Держсекретаря США з питань Європи та Євразії Джорджем Кентом передав американській стороні стратегічні послання Зеленського:

  • Зовнішньополітичний курс та поглиблення євроатлантичної інтеграції України є незмінними
  • Команда президента підтримує курс політичних та економічних реформ, що наближають Україну до кращих європейських стандартів.

В.о. голови СБУ також обговорив з американськими колегами співпрацю країн у військово-технічній та енергетичній сферах. Представники США підтвердили Баканову, що підтримують Україну та подальше поглиблення безпекового співробітництва між двома країнами.

Коли Зеленський може поїхати у США і зустрітися з Трампом?Наприкінці травня президент США Дональд Трамп запросив Президента України Володимира Зеленського здійснити офіційний візит до Вашингтона. Глава держави подякував за запрошення.

За словами посла України в Вашингтоні Валерія Чалого, перша зустріч президентів може пройти після позачергових парламентських виборів в Україні, які відбудуться 21 липня.