Про це мовиться у розслідуванні видання "Дождь".

Згідно з повідомленням, Володимир Чепіга є співвласником будівельної компанії. За даними інформаційного ресурсу СПАРК, він володіє часткою в компанії "Іванівське".

Читайте також: Турецькі ЗМІ впізнали в підозрюваному в отруєнні Скрипаля резонансного кілера

У 2015 році фірма Чепіги-старшого виграла тендер на будівництво 2 будинків за програмою розселення зі старого та аварійного житла майже на 100 мільйонів рублів (близько 1,5 мільйона доларів). Конкурентів у конкурсі в цієї фірми не було.

Будинки звели і здали у 2017 році. За інформацією видання, у партнера Чепіги-старшого та гендиректора його компанії Олександра Круцана є брат Сергій – місцевий депутат райради. У минулому Круцан служив у ГРУ і воював в Чечні.

Нагадаємо, у вересні прем’єр Британії Тереза Мей заявила, що підозрювані в отруєнні Сергія Скрипаля та його доньки Юлії – Олександр Петров та Руслан Боширов є офіцерами ГРУ Росії.

Bellingcat і The Insider з’ясували, що підозрювані в отруєнні Скрипалів – Петров і Боширов – справді є працівниками російських спецслужб.

Руслан Боширов виявився полковником ГРУ, Героєм Росії на ім'я Анатолій Чепіга. Його фото помітили на дошці випускників-героїв Далекосхідного вищого загальновійськового командного училища РФ.

Хто такий Анатолій Чепіга? Народився 5 травня 1979 року. Він закінчив ДВЗКУ з відзнакою і потім служив у 14-й бригаді спецпідрозділу ГРУ, у підрозділі, який брав участь у другій чеченській війні.

У грудні 2014 року президент Володимир Путін надав Чепізі звання "Героя Росії" за виконання миротворчої місії. Ймовірно, що під миротворчою місією маються на увазі бойові дії в Україні, оскільки підрозділ Чепіги в кінці 2014 року зафіксували біля кордону з Україною.

Ім'я Чепіги вибито у списку імен біля пам'ятника маршалу Рокоссовському в ДВЗКУ. Документи на ім'я Боширова він отримав у Москві, де закінчив Академію ГУ ВС Росії.