Відповідну інформацію повідомили місцеві телеграм-канали. Інформацію про вибухи почали поширювати орієнтовно о 15:50 6 вересня.

Зауважте З'явилися супутникові знімки знищеного ЗСУ понтонного моста через Інгулець

На Херсонщині в окупантів знову "бавовна"

Поблизу Херсона чутно звуки потужних вибухів,
– повідомило Суспільне.

Орієнтовно в той же час в телегам-каналі "Ху***ий Херсон" повідомили, що "прильот" також у Голій Пристані та показали кадри, на який видно скупчення диму.

На Херсонщині знову пролунали вибухи: дивіться відео

"У Херсонській області прямо зараз (мовиться про 16:10 6 вересня – 24 канал) точкові удари ЗСУ по військових об'єктах окупантів у Новій Каховці та Голій Пристані", – написав журналіст Андрій Цаплієнко.

Коротко про останні новини з Херсонщини

  • 29 серпня Збройні Сили України почали наступ на Півдні. Він відбувається в умовах інформаційної тиші.
  • 6 вересня заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський повідомив, що успішна військова операція на Півдні може змусити окупантів тікати через Дніпро.
  • Проте Соболевський додав, що навряд чи російські війська вирішать залишать Херсон, адже їм складно буде це пояснити аудиторії. Тому окупанти триматимуться за місто до останнього. Однак він запевнив, що переконаний у тому, що Херсонщина буде деокупована у будь-якому випадку – це лише питання часу.
  • У цей же день в американському Інституті вивчення війни пояснили, що окупанти на Півдні дезорганізовані через наступ Збройних Сил України.

Дивіться також – Володимир Зеленський розповів, що контрнаступ є не тільки на Херсон: відео