Як-от під час дебатів, коли Байден не міг зв'язати двох слів та говорив суперечливі речі щодо України. Однак ще не все втрачено. Політик може піднятися в очах виборців, зробивши одну заяву. Детальніше 24 Каналу розповів політтехнолог Михайло Шейтельман.

Цікаво Битва двох дідів і паніка демократів: що Трамп і Байден сказали про Україну та війну на дебатах

Як Байден може відбілити своє ім'я

Михайло Шейтельман припустив, що Джо Байден може зробити сюрприз. Проте має короткий проміжок часу. Оскільки наступні дебати з Дональдом Трампом мають відбутися наприкінці вересня – початку жовтня. Не має часу чекати, адже зберегти враження "немічного старого" до цього періоду є надзвичайно поганою ідеєю.

Для Байдена ще нічого не втрачено. Наступного тижня, 9 – 11 липня, у Вашингтоні саміт НАТО. І уявіть собі, що виходить Байден і каже: "Ми знищимо Росію, ми рознесемо її вщент. Ми зітремо до біса усі "червоні лінії". Ми відповімо на будь-яку дію, якщо вони спробують застосувати ядерну зброю. Ми заллємо всю Москву ядерною зброєю". Якщо він виступить з такою бойовою промовою, то прибере те неприємне враження,
– констатував політтехнолог.

Зауважте, президент США Джо Байден визнав свою поразку в дебатах з Трампом, але він впевнений, що може перемогти під час виборчих перегонів. Він також "дав слово", що не балотувався б знову, якби не вірив в те, що зможе якісно виконувати свої обов'язки.