Про це в ефірі 24 каналу розповів політолог Петро Олещук. Він зазначив, що Джо Байден дозволяє собі робити заяви, які, наприклад, не може Володимир Зеленський.

Важливо В оточенні Байдена є явні агенти Кремля, – Піонтковський назвав прізвища

Який план у Байдена

Байден реалізує свій план дипломатичних кроків. Як на мене, його заяви покликані вирішувати низку дипломатичних задач.

Петро Олещук

Політолог

Крім того, так він сприяє мобілізації внутрішньоамериканської підтримки України. За словами політолога, якщо президент США не буде чітким у своїх висловлюваннях – вони не матимуть жодного впливу.

Чи готове українське суспільство

Водночас Олещук зазначив, що мобілізовувати українське суспільство в теперішніх умовах – немає жодної потреби. Оскільки наші громадяни перебувають в такому стані вже не один рік.

Для нас це не є чимось новим. Однак посилювати тривожність та панічні настрої в Україні – абсолютно не потрібно.

Петро Олещук

Політолог

Політолог також додав, що заяви Байдена стосовно нападу Росії на Україну – цілком справедливі. Оскільки ніхто не заважав і, теоретично, не заважатиме Росії розпочати масове вторгнення.

Олещук розповів про стратегію Байдена щодо України: дивіться відео


Остання пресконференція Байдена: головне

  • На пресконференції у Білому домі 19 січня президент США Джо Байден розповів, як планує стримувати агресію Росії. Зокрема він пригрозив Путіну новими санкціями.
  • За його словами, після їхнього введення на Росію чекає економічна катастрофа, оскільки "Путін – ще не бачив справжніх санкцій". Зокрема – це заборона проводити будь-які операції з доларом.
  • Наразі США уважно спостерігають за подальшими кроками держави-агресорки. Вони готові дати їй адекватну відповідь.