Про це Леонід Кравчук розповів в ефірі одного з українських телеканалів, передає 24 канал.

Дивіться також Не можна домогтися миру, ні з ким не розмовляючи, – Кравчук про роботу в ТКГ

Я скажу дуже відверто: поки в цьому форматі, зміниться він чи ні, я не ставлю питання, що його потрібно змінити, але якщо і далі буде тупикова ситуація, поки не будуть введені в формат зі встановлення миру на Донбасі США, буде дуже складно. Тому що я думаю, що найбільш сильна, найбільш багата країна світу може мати найбільший вплив,
– наголосив він.

Водночас, Кравчук вважає, що говорить лише про перспективу, оскільки "у США зараз багато своїх проблем".

"Правда, там сьогодні вибори на носі, коронавірус, – там багато проблем. Я говорю про це в перспективі. Але ми побачимо, а раптом почнуться кроки", – додав очільник української делегації в ТКГ.

Як Кравчук став главою української делегації у ТКГ:

  • Спершу керівником української делегації на переговорах щодо Донбасу був другий президент України Леонід Кучма. Однак 28 липня він покинув переговорний процес. ЗМІ повідомляли, що справа у віці.
  • Серед найбільш імовірних нових керівників Володимир Зеленський назвав двох – віцепрем'єра і міністра з питань окупованих територій Олексія Резнікова, а також першого президента України Леоніда Кравчука.
  • Врешті 30 липня Зеленський підписав указ, яким призначив Кравчука на цю посаду.
  • Сам Кравчук вважає, що здатен змінити ситуацію у переговорному процесі та бачить своєю місією "закінчити війну на Донбасі".