Публікація розбита на три фрагменти по приблизно 12 годин кожна. І кожен охочий може подивитися чи послухати їх у ютубі.

До теми Там є не тільки Медведчук, – Бігус про скандальні записи телефонних розмов

Усі "плівки Медведчука" вже є у відкритому доступі

36 годин записів розмов, ймовірно, одного з лідерів ОПЗЖ та кума Путіна Віктора Медведчука опубліковано у ютубі. Розслідувачі Bihus.Info вирішили зробити так, щоб кожен охочий міг їх прослухати без віри комусь на слово.

Ці записи робили українські спецслужби. Доводити це не має сенсу – СБУ, Офіс генпрокурора і НАБУ це вже сказали. А робили вони це в рамках масштабної спецоперації з 2014 року. І слухали вони усіх, до кого змогли дотягнутися,
– сказав з цього приводу Денис Бігус.

За його словами, у записах – не тільки розмови Медведчука з російськими посадовцями і представниками бойовиків. Є там і спілкування цих самих бойовиків із Росією.

Усі записи з "плівок Медведчука": дивіться відео

Розслідування Bihus.Info на основі записів розмов, відомих як "плівки Медведчука"

  • Перша частина – з'явилася 17 травня, у ній мовиться про стосунки Віктора Медведчука з Володимиром Путіним, а також про вплив політика на українську владу після Революції Гідності.
  • Друга частина – від 24 травня, розповідає про газові війни, приватні бізнес-питання Медведчука, і про санкційну "трубу Медведчука", яка мала бути націоналізована Україною.
  • Третя частина – вийшла 31 травня, у ній найбільше мовиться про те, як Медведчук заробляв на вугіллі, яке купували в окупантів Донбасу, а також і про те, до чого у цій історії СБУ.
  • Четверта частина – опублікована 8 червня, розповідає про справжню роль Медведчука у визволенні полонених, його участь у газових перемовинах та поставки електроенергії в окупований Крим.