За її словами, американський лідер планує чітко пояснити керівнику Кремля, що буде готовий чинити тиск у разі ескалації конфлікту Росією. Відповідну заяву вона зробила на брифінгу в понеділок, 6 грудня.

Читайте також Новий пакет санкцій США передбачає відключення Росії від системи SWIFT, – ЗМІ

Він (Джо Байден – 24 канал) ясно дасть зрозуміти, що ми готували низку економічних заходів, які можуть завдати шкоди (Росії – 24 канал),
– сказала Джен Псакі.

Речниця Білого дому не виключила як односторонні заходи щодо Росії, так і спільні дії з союзниками. Це питання Джо Байден повинен обговорити 6 грудня з низкою західних партнерів Сполучених Штатів Америки.

Україна – велика тема перемовин

Джен Псакі також зазначила, що у випадку з Україною "рішення потрібно шукати за допомогою дипломатії". Однак не відповіла, чи можливе в тому чи іншому вигляді використання збройних сил США у разі нападу Росії.

Ми очікуємо, що Україна буде великою темою обговорення на переговорах. Втім, будуть й інші теми,
– додала речниця Білого дому.

Попередні перемовини політиків: коротко

  • Президенти США та Росії спілкувалися 2,5 години, а потім провели окремі пресконференції.\
  • Джо Байдена на переговорах у вузькому форматі супроводжував держсекретар США Ентоні Блінкен, а Путіна російський міністр закордонних справ Сергій Лавров.
  • Під час зустрічі американський лідер вкотре рішуче підтвердив непорушну прихильність Сполучених Штатів до суверенітету та територіальної цілісності нашої держави.

Захід готовий до війни з Росією – більше дивіться у "Теории заговора": відео