Білоруські навчання пройдуть в трьох областях країни – Мінській, Брестській та Гродненській. Варто зауважити, що Брестська область Білорусі межує з Україною.

Дивіться також Прибула кілька днів тому: Буданов підтвердив розміщення ядерної зброї у Білорусі

Чи безпечні для України навчання в Білорусі

Для нас будь-які дії з боку ворога, зокрема проведення навчань на їхній території, – це певний аспект підвищення небезпеки,
– заявив Сергій Наєв.

Попри це, командувач Об'єднаних сил Збройних Сил України розповів, що за військовою наукою Україна завжди адекватно реагує на будь-які зміни в оперативній бойовій обстановці.

Це проста, але дуже потрібна військова робота. Ба більше, Україна реагує. За словами генерал-лейтенанта, командувачам, командирам поставили чіткі завдання щодо підсилення:

  • оборони державного кордону України;
  • пильності на всіх бойових позиціях.

Ми свідомі того, що від ворога можна очікувати будь-чого. Але він має розуміти, що ми завжди готові до відповідного реагування,
– запевнив Наєв.

Наєв записав звернення через навчання у Білорусі: дивіться відео

Останні новини з Білорусі

  • Заступник голови Об'єднаного перехідного кабінету Білорусі та керівник Народного антикризового управління Павло Латушко розповів, що Мінськ хоче перезапустити операцію "Прибой" щодо провокацій на кордоні з Польщею. Мовиться про поетапну ескалацію на кордоні Білорусі та Польщі з використанням найманців.
  • Буквально наприкінці серпня у Білорусі заявили, що нібито військові НАТО зі зброєю, а саме – двоє латвійських солдатів, нібито перетнули кордон Білорусі. Цікаво, що вони пройшли два метри та повернулись назад. Однак Мінськ навіть вирішив опублікувати відповідне відео.
  • До речі, після розміщення вагнерівців у Білорусі Литва, Латвія та Польща вирішили посилити захист кордонів зі сторони Мінська. Зокрема, Литва закрила деякі пункти пропуску, Латвія викликала прикордонників з відпусток, Польща посилила кордон.