Так, згідно з даними, на Волинському та Поліському напрямках наразі немає ознак формування наступальних ворожих угруповань. Але російські війська посилюють на кордоні сили ППО.

До теми Росіяни закріплюються у районі Лисичанська і наступають на Білогорівку

Росіяни встановлюють в білорусі ППО

Так, Генштаб повідомляє, що російська армія нарощує у білорусі сили ППО. Також у Брестській області відбувається ротація збройних сил білорусі.

За наявною інформацією, з 1 липня 2022 року розпочато ротацію підрозділів збройних сил республіки білорусь у Брестській області. Посилюється система протиповітряної оборони за рахунок підрозділів Східного військового округу збройних сил російської федерації,
– мовиться в повідомленні Генштабу.

Тим часом на Сіверському напрямку росіяни продовжують забезпечувати посилену охорону ділянки українсько-російського кордону. Окрім цього, у ніч проти 3 липня ворог обстріляв позиції Сил оборони та цивільну інфраструктуру поблизу Бачівська та Вовківки Сумської області з території Росії.

білоруські військові тренуються наводити понтонні переправи

Раніше у Генштабі повідомили, що білоруські війська відпрацьовують зведення понтонних переправ поблизу українського кордону. Основна активність білоруських військ спостерігається в Гомельській та Брестській областях.

Якщо білорусь захоче йти в наступ, українців попередять

До теми – Львів вже готується до можливого нападу з боку білорусі: дивіться відео