Вірити режиму Лукашенка, як і режиму Путіна, не варто. Про це в ефірі 24 каналу заявив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

Усі деталі Масована ракетна атака 29 грудня: що відбувалося у містах

Імовірне падіння ракети в Білорусі

Невдовзі відбудеться об'єктивний контроль ситуації та наслідків чергової російської атаки. Тож Повітряні сили обіцяють вже найближчим часом опублікувати інформацію щодо цього інциденту.

Зрештою, робота протиповітряної оборони така інтенсивна, зокрема була й сьогодні, що такі речі можливі. Виключати не можна. Ми знаємо приклади на території сусідніх держав – якісь уламки можуть потрапляти,
– зауважив Юрій Ігнат.

Він також наголосив, що всі ці інциденти – наслідок російської агресії та ракетних атак Росії.

Наслідки російських обстрілів по Україні: дивіться відео

Можлива провокація від Росії

Коментуючи інформацію про те, що падіння ракети могло бути провокацією Росії, Ігнат акцентував, що білоруському диктатору слід ображатися лише на себе. Мовляв, саме він надав свої бази для Росії.

Вона вже фактично окупувала його республіку. Надав аеродроми для авіації, для розташування зенітних ракетних комплексів. Також "Іскандери" там розташовані,
– підкреслює речник Повітряних сил.

Крім того, територія Білорусі часто використовується для атак крилатими ракетами. Адже саме через Білорусь, як і через Молдову, літають крилаті ракети, які б'ють по Україні.

Нова масована атака Росії

  • Зранку 29 грудня Росія вдалася до нової масованої атаки по території України. Загалом ворог запустив 69 крилатих ракет. Силам ППО вдалося збити 54 з них.
  • Оборонці Києва змогли збити 16 ракет. Це 100% ракет, які нині з'явилися в повітряному просторі української столиці.
  • Крім того, 21 ворожу ракету збили над Одеською областю. Попри це, ворогу вдалося пошкодити об'єкти інфраструктури на території регіону.
  • До слова, раніше вже були схожі випадки з падінням ракет на території сусідніх держав. Одного разу це була Польща й ще декілька разів російські ракети падали на території Молдови.
  • Тепер схожий інцидент трапився й у Білорусі. Як там повідомляють, ракета впала поблизу села Горбаха Брестської області.