Війська агресора отримали прямий натяк біля Антонівського моста, який підірвали під час відступу. Біля моста з'явився плакат з написом "Кожен окупант здохне".

Дивіться також Джанкойський салют або Повстання машин: чому окупований Крим ніколи не спатиме спокійно

Окупанти отримали "пророцтво"

Увагу на плакат звернув речник оперативного командування "Південь" Владислав Назаров, який опублікував відповідну світлину у своїх соціальних мережах.

Владислав Назаров зазначив, що з лівобережжя на місце, де повісили плакат, є пряма видимість. Тому, можна припустити, що окупанти побачили попередження.


Біля Антонівського мосту з'явився плакат про окупантів / Фото Владислав Назаров

Яка ситуація на Півдні України

  • У Генеральному штабі Збройних Сил України повідомили, що на Запорізькому та Херсонському напрямках противник обороняється.
  • За минулу добу ворожих обстрілів зазнали райони населених пунктів Новопіль Донецької області; Ольгівське, Малинівка, Червоне, Чарівне, Гуляйполе, Мала Токмачка, Новоданилівка, Новоандріївка і Кам'янське – Запорізької, а також Херсон, Берислав, Понятівка, Дар'ївка та Антонівка.
  • Справи окупантів на Півдні мають погіршитися після того, як ввечері 20 березня в окупованому Джанкої прогриміла "бавовна". Виконувач обов'язків начальника Головного управління бойових ударних систем Генштабу ЗСУ Сергій Баранов заявив, що метою вибухів у Джанкої було повне або часткове зупинення логістичного забезпечення угруповань росіян у захоплених регіонах Запорізької та Херсонської областей.
  • Також слід додати, що нещодавно українські захисники знищили зенітно-ракетний комплекс "Стріла-10", пересувний пункт розвідки й управління, танк Т-62, а також зменшили артилерійську потужність ворога на 2 артустановки.