Україна прицільно знищує стратегічно важливі військові об'єкти у Криму, завдаючи цим чимало клопоту для Кремля. Про це 24 Каналу розповів російський опозиційний журналіст Тимур Олевський, додавши, що більше важливих подій може відбутись взимку.

Вас також може зацікавити ЗСУ вже цього року можуть зайти в Крим: огляд фронту від Світана

Далі – буде більше

Останні тижні на Кримському півострові стали для росіян дуже невеселими. Триває точне влучання за влучанням по місцях скупчення ворога.

Крим перестав бути місцем, куди "випадково" іноді долітають безпілотники та відбуваються диверсії. Зараз Крим – це українська земля, де знищують окупантів,
– наголосив Тимур Олевський.

При цьому сама ж окупаційна влада визнає, що Україна не б'є по цивільних мешканцях, страждають виключно військові об'єкти росіян. Зокрема, так званий "губернатор" Севастополя Михайло Развожаєв Севастополя вже не вперше у своїх повідомленнях підкреслює, що мирне населення внаслідок атак не постраждало.

Примітно, що знищують і російських військових, які хоч якось здатні керувати армією в Росії. Це відбувається на тлі того, що в Росії й так спостерігається криза з людьми, які готові йти воювати в Україну. Навіть прихована мобілізація не дає того ресурсу, на який очікували в Кремлі.

"Час зараз буде набагато важливішим з військової точки зору, ніж літо. Зима – це час, коли вирішуватиметься дуже багато всього", – підсумував Олевський.

Події далі можуть розгортатися за сценарієм, який дуже не сподобається Росії. Однак це було неминуче.

Тимур Олевський про знищення військового потенціалу Росії в Криму: дивіться відео

Що відбувається в Криму останнім часом

  • У Севастополі 22 вересня зазнав атаки штаб Чорноморського флоту Росії. Вороже міноборони підтвердило удар, однак додали відому казочку про нібито "роботу ППО". Однак на супутникових фото, які опублікували за кілька днів після, видно, що "збиття 5 ракет" є лише брехнею з боку Росії.
  • А ось в ніч на 21 вересня СБУ спільно з ВМС України вразили військовий аеродром "Саки". Для цього спецслужби використали ракети українського виробництва "Нептун". Зауважимо, що там перебувало щонайменше 12 бойових літаків Су-24 і Су-30, а також ПЗРК "Панцир". Інформацію про потужні ураження поширювали навіть у російських телеграм-каналах. Повідомляють про щонайменше 30 загиблих окупантів.
  • Речник Повітряних сил Юрій Ігнат зауважив, що невдовзі Росія може перебазувати свою авіацію з Криму через постійні обстріли. Раніше уже відбувалось подібне, коли до Енгельсу та Рязані навідувалась "бавовна". Всього окупанти використовують близько 40 аеродромів для обстрілів України.