Організувати її він вирішив на підприємстві міста Тула. Воно називається НКО "ПКРВ", а відоме виготовленням 152-міліметрових керованих снарядів "Краснополь", ППО "Панцир-С" та іншого. Ні-ні, всю цю диверсію він зробив не власноруч, передає 24 Канал.

Дивіться також "Гордо" стали вагнерівцями: в Україні ліквідували 3 російських кримінальних авторитетів 90-х

Промотивував співробітників

Відомо, що він вирішив фінансово промотивувати співробітників підприємства. Звичайно ж, якщо вони влаштують диверсію. А росіянам це дуже навіть сподобалося, тож вони вирішили не зволікати та виконувати його завдання. Про це він і розповів своїм підписникам.

Слухняні співробітники надіслали блогерові документацію. В ній вказаний перелік елементів з Заходу, якими закривають постачання на підприємстві. Також завдяки цим документам можна дізнатися, яким чином елементи контрабандою надходять до Росії.

Але і це ще не все. Вони ще й внесли низку змін в АРМ "Панцир-С". Мовиться про автоматизоване робоче місце, себто комп'ютер, який керує функціями ЗРК. Корективи внесли у блоки, з яких ця техніка збирається. Тож перед ворогом має постати дилема:

  • вірити блогеру та влаштовувати перевірку;
  • не вірити блогеру та покладатися на те, що все минеться.

Диверсія може наробити чимало клопоту ворогові / Скриншоти

І все було б нічого, але світлини, які має у розпорядженні блогер, демонструють, що співробітники підприємства таки вчинили диверсію. А отже, якщо ворог проігнорує інформацію про "корективи" у роботі "Панцир-С", то може зіткнутися з проблемами. Наприклад, машини не бачитимуть цілі або постійно промахуватимуться абощо.

Зауважимо, що цю диверсію блогер організував за гроші самих же росіян. І не виключено, що ще й тих, хто активно підтримує так звану "спецоперацію".

Можливо, ця диверсія дозволить примножувати статистику втрат ворога. Зауважимо, що за майже рік нашим захисницям і захисникам вдалося знищити чимало російських загарбників.

Втрати ворога ростуть

  • Лиш за минулу добу статистику "двохсотих" поповнили 740 загарбників. Загалом від 24 лютого 2022 року на той світ вдалося відправити 138 080 бійців "другої армії світу".
  • Крім того, тисячі одиниць техніки ворога перетворили на брухт. Якщо точніше, то 3 286 танків, 2 299 артилерійських систем, 466 РСЗВ, 234 засоби ППО, 298 літаків, 286 гелікоптерів і 2 011 БпЛА оперативно-тактичного рівня.
  • А ще на балансі ворожої армії на 857 крилатих ракет, 18 суден, 5 155 автомобілів і автоцистерн та 218 одиниць спецтехніки менше.