Відтак, звинувачення у справі побиття журналістів Ольги Сніцарчук і Влада Соделя ґрунтуватимуться тільки на усних свідченнях свідків.
"Сьогодні ми в рамках тимчасової слідчої комісії розбираємося з цією ситуацією і у нас більше питань, ніж відповідей. Одна дівчина, свідок інциденту з журналістами, на своїй сторінці у Facebook написала: бачила, що журналістів на мітингах ніхто не бив. Так, їх образили, налякали, але не били. На цей пост поскаржилося десяток людей і він був видалений", – каже Бондаренко.
Бондаренко наголосила, що навіть у Владислава Соделя, який був у самій гущі подій, "немає фотографій, які підтверджують те, про що вони говорять".
"Я думаю, що, швидше за все, звинувачення щодо спортсменів будуть ґрунтуватися тільки на усних свідченнях свідків", – каже Бондаренко.
Нагадаємо, 18 травня у центрі Києва побили журналістів, які знімали бійку свободівців та чоловіків спортивної статури.
Згодом завдяки зйомкам на любительські камери вдалося встановити, що головним "бойовиком" був Вадим Тітушко. Суд його затримав, однак згодом відпустив під заставу.
Тим часом у ТСК, яка розслідує факт побиття журналістів на мітингу 18 травня, чекають на звіт правоохоронців. До стін Верховної Ради кличуть представників МВС.
Сьогодні, 13 червня, київська прокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо Вадима Тітушка, якого підозрюють у перешкоджанні роботи журналістів під час мітингу у столиці 18 травня.