Про це повідомляє Handelsblatt.

Читайте також: SkyUp запускає нові рейси до Європи: куди полетить і на який сервіс чекати українцям

Всього для актуального рейтингу було вивчено 141 аеропорт, кожному з яких було привласнено оцінку за шкалою від 0 до 10. Очолив список найнепопулярніших аеропортів цього року міжнародний аеропорт Кувейту.

Міжнародний аеропорт Кувейт
Міжнародний аеропорт Кувейт

Другою найгіршою, на думку пасажирів, повітряною гаванню став британський аеропорт "Лондон-Станстед". Третє місце в рейтингу належить ліонському аеропорту імені Антуана де Сента-Екзюпері.

Аеропорт "Орлі" у Франції посів 4-е місце. "Колись він був головною повітряною гаванню французької столиці", зауважує видання.

​Аеропорт Орлі у Франції
Аеропорт "Орлі" у Франції

На переповнені зали очікування та брак місць для сидіння скаржаться пасажири в аеропорту "Стокгольм-Бромма у Швеції", який посів 5-е місце. На 6-му місці опинився міжнародний аеропорт Манчестера у Британії.

Сьому позицію у списку найменш улюблених аеропортів світу посів український аеропорт "Бориспіль". Окрім великих проблем з пунктуальністю, аеропорт є "занадто малим для того, щоб регулювати потік людей у такому великому та часто відвідуваному місті, як Київ", зазначили в AirHelp.

Судячи з коментарів у соцмережах, тривале очікування та довгі черги у "Борисполі" є звичайним явищем, особливо в пізні години,
– йдеться у статті.


"Бориспіль" сьомий у рейтингу найгірших аеропортів світу

У рейтингу AirHelp 8-е місце належить аеропорту "Единбург" у Шотландії, а ще один французький аеропорт – "Бордо-Мериньяк" посів 9-е місце.

Читайте також: Wizz Air запускає новий рейс до Європи

У рейтингу найменш улюблених аеропортів світу на десятій позиції опинився аеропорт "Ейндговен" у Нідерландах.