Громадян закликають зберігати спокій

Про це повідомив голова Бориспільської районної державної адміністрації Руслан Дяченко. За його словами, представники правоохоронних органів 3 липня розпочали проведення відповідних заходів.

Варте уваги У Борисполі з'явився мурал славетної "Мрії": яскраві фото

Руслан Дяченко повідомив, що під час проведення заходів в окремих мікрорайонах Борисполя можливе тимчасове обмеження руху транспортних засобів та пішоходів і перевірка документів, що посвідчують особу.

Він закликав людей зберігати спокій та з розумінням поставитися до можливих обмежень та незручностей.

Знешкоджено групу ГРУ Росії, яка збирала розвіддані про оборону Києва

  • Російські військові ще навесні відступили з Київської області. Однак українські правоохоронці продовжують виявляти диверсантів та інших зрадників, які допомагали Росії розпочати війну проти України.
  • Нещодавно Служба безпеки України здійснила багатоетапну спецоперацію, під час якої знешкодила агентурну мережу ГРУ Росії у Києві. Затримано 4 російських агентів, які збирали розвіддані про оборону столиці. Агентурну групу сформував кадровий співробітник ГРУ Росії, полковник Владислав Донець, з метою ведення підривної діяльності проти України.
  • Наприкінці червня СБУ викрила в Україні агентурну мережу головного управління генштабу Росії. Її учасником був народний депутат Андрій Деркач. Зрадники повинні були допомагати росіянам захопити Україну. Щодо Деркача вже розпочали досудове розслідування.
  • Варто зазначити, що агенти росіян засіли у навіть у державних структурах та підприємствах. Службі безпеки України вдалося виявити злочинну діяльність начальника одного з регіональних підрозділів НЕК "Укренерго". Як з'ясувало слідство, чоловік цілком добровільно погодився піти на співпрацю з ворогом та став очільником так званих "Маріупольських магістральних мереж "ДНР".
  • У середині червня СБУ заблокувала діяльність компанії, яка працювала у столиці та фінансувала проросійських бойовиків в окупованому Донецьку. Кошти окупантам надходили у вигляді "податків". Загалом бізнесмени профінансували ворога на 8 мільйонів гривень.

Раніше – патрульні у Запоріжжі героїчно врятували бабусю: дивіться відео